SK-PICADILLO-35T
Manufacturer
4D Systems
VIGOR # :
Description
KIT PICADILLO-35T 4GB MICROSD
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
SK-PICADILLO-35T PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Obsolete
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:3.5" (88.90mm)
Viewing Area:49.00mm W x 73.40mm H