AOM12864A0-0.96BW-ANO
Description
0.96'' ARDUINO OLED BLUE 128X64
DataSheet
AOM12864A0-0.96BW-ANO PDF
Touchscreen:Non-Touch
Diagonal Screen Size:0.96" (24.38mm)
Viewing Area:23.70mm W x 12.90mm H