P1MB3PC13
Description
3POLES-CURVEC-13A
DataSheet
P1MB3PC13 PDF
Breaker Type:Thermal Magnetic
Current Rating (Amps):13A
Quantity Unit Price Ext. Price
W67-X2Q10-2
W67-X2Q10-2
CIR BRKR MAG-HYDR 2A 277VAC
ATR11-D-X-63-WB-7.0A
ATR11-D-X-63-WB-7.0A
CIR BRKR THRM 7A 240VAC 50VDC
CIR BRKR THRM MAG 3A 277V 65V
CG304
CG304
COATING THICKNESS TESTER WITH BL
DT200
DT200
LASER DISTANCE METER (35M)
P1MB3PC13
P1MB3PC13
3POLES-CURVEC-13A
3748
24V DC 150W DIMMABLE TRANSFORMER