P1MB3PC63
Description
3POLES-CURVEC-63A
DataSheet
P1MB3PC63 PDF
Breaker Type:Thermal Magnetic
Current Rating (Amps):63A
Quantity Unit Price Ext. Price
CIR BRKR THRM 6.5A 240VAC 48VDC