P1MB1PC13
Description
1POLE-CURVEC-13A
DataSheet
P1MB1PC13 PDF
Breaker Type:Thermal Magnetic
Current Rating (Amps):13A
Quantity Unit Price Ext. Price
CIR BRKR THRM MAG 30A 277V 65V
W67-X2T52-50
W67-X2T52-50
CIR BRKR MAG-HYDR
CIR BRKR THRM MAG 6A 277V 65V