P1MB1PC32
Description
1POLE-CURVEC-32A
DataSheet
P1MB1PC32 PDF
Breaker Type:Thermal Magnetic
Current Rating (Amps):32A
Quantity Unit Price Ext. Price
1170-21-D91-6A
1170-21-D91-6A
CIRCUIT BREAKER THRM 6A 28VDC