P1MB3PC20
Description
3POLES-CURVEC-20A
DataSheet
P1MB3PC20 PDF
Breaker Type:Thermal Magnetic
Current Rating (Amps):20A
Quantity Unit Price Ext. Price
CIR BRKR THRM MAG 6A 180 VDC