P1MB1PC40
Description
1POLE-CURVEC-40A
DataSheet
P1MB1PC40 PDF
Breaker Type:Thermal Magnetic
Current Rating (Amps):40A
Quantity Unit Price Ext. Price
3120-F3P1-P7T1-W02D-30A
3120-F3P1-P7T1-W02D-30A
CIR BRKR THRM 30A 250VAC 50VDC