P1MB1PC16
Description
1POLE-CURVEC-16A
DataSheet
P1MB1PC16 PDF
Breaker Type:Thermal Magnetic
Current Rating (Amps):16A
Quantity Unit Price Ext. Price
3120-F311-P7T1-W01D-3A
3120-F311-P7T1-W01D-3A
CIR BRKR THRM 3A 250VAC 50VDC
CIR BRKR THRM MAG 18A 480V 65V
CIR BRKR THRM MAG 1.5A 480V 65V
PYCASE GREEN
PYCASE GREEN
CASE PLSTC CLR/GRN 2.56"LX3.03"W
AF-600
AF-600
A-FRAME FAULT LOCATOR UAT-600
P1MB1PC16
P1MB1PC16
1POLE-CURVEC-16A
7107T1CWCBI
7107T1CWCBI
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V