P1MB1PC50
Description
1POLE-CURVEC-50A
DataSheet
P1MB1PC50 PDF
Breaker Type:Thermal Magnetic
Current Rating (Amps):50A
Quantity Unit Price Ext. Price
CIR BRKR THRM MAG 4A 480V 65V