P1MB1PC25
Description
1POLE-CURVEC-25A
DataSheet
P1MB1PC25 PDF
Breaker Type:Thermal Magnetic
Current Rating (Amps):25A
Quantity Unit Price Ext. Price
3120-F321-P7T1-W01D-18A
3120-F321-P7T1-W01D-18A
CIR BRKR THRM 18A 250VAC 50VDC
ATR11-C-X-63-BB-3.0A
ATR11-C-X-63-BB-3.0A
CIR BRKR THRM 3A 240VAC 50VDC
CIR BRKR THRM MAG 3A 277V 65V
SDF DF216S
SDF DF216S
TCO 250VAC 10A 216C (421F) AXIAL