P1MB3PC25
Description
3POLES-CURVEC-25A
DataSheet
P1MB3PC25 PDF
Breaker Type:Thermal Magnetic
Current Rating (Amps):25A
Quantity Unit Price Ext. Price
CIR BRKR THRM MAG 7A 277V 65V