P1MB1PC20
Description
1POLE-CURVEC-20A
DataSheet
P1MB1PC20 PDF
Breaker Type:Thermal Magnetic
Current Rating (Amps):20A
Quantity Unit Price Ext. Price
CIR BRKR THRMMAG 8A 250VAC 65VDC