P1MB3PC40
Description
3POLES-CURVEC-40A
DataSheet
P1MB3PC40 PDF
Breaker Type:Thermal Magnetic
Current Rating (Amps):40A
Quantity Unit Price Ext. Price
CIR BRKR THRM MAG 40A 277V 65V
3120-F321-P7T1-W01D-16A
3120-F321-P7T1-W01D-16A
CIR BRKR THRM 16A 250VAC 50VDC
CIR BRKR THRM-MAG 100MA LEVER