P4FMAJ7.5CA
Description
TVS DIO 400W 7.5V 11.3V BI SMA
DataSheet
P4FMAJ7.5CA PDF
Type:Zener
Unidirectional Channels:-
Bidirectional Channels:1
Voltage - Reverse Standoff (Typ):7.5V
Voltage - Breakdown (Min):-
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:11.3V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):-
Power - Peak Pulse:400W
Capacitance @ Frequency:-
Operating Temperature:-55°C ~ 150°C (TJ)