SZM4F120A
Description
TVS DIO 400W 120V 1.6V SOD-123F
DataSheet
SZM4F120A PDF
Bidirectional Channels:-
Voltage - Reverse Standoff (Typ):120V
Voltage - Breakdown (Min):-
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:1.6V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):-
Power - Peak Pulse:400W
Capacitance @ Frequency:-
Operating Temperature:-55°C ~ 150°C (TJ)