SZM4F130A
Description
TVS DIO 400W 130V 1.4V SOD-123F
DataSheet
SZM4F130A PDF
Bidirectional Channels:-
Voltage - Reverse Standoff (Typ):130V
Voltage - Breakdown (Min):-
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:1.4V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):-
Power - Peak Pulse:400W
Capacitance @ Frequency:-
Operating Temperature:-55°C ~ 150°C (TJ)