SZM4F16A
Description
TVS DIO 400W 16V 15.4V SOD-123F
DataSheet
SZM4F16A PDF
Bidirectional Channels:-
Voltage - Reverse Standoff (Typ):16V
Voltage - Breakdown (Min):-
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:15.4V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):-
Power - Peak Pulse:400W
Capacitance @ Frequency:-
Operating Temperature:-55°C ~ 150°C (TJ)