P4FMAF220
Description
TVS DIO 400W 220V 344V UNI SMAF
DataSheet
P4FMAF220 PDF
Type:Zener
Unidirectional Channels:1
Bidirectional Channels:-
Voltage - Reverse Standoff (Typ):220V
Voltage - Breakdown (Min):-
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:344V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):-
Power - Peak Pulse:400W
Capacitance @ Frequency:-
Operating Temperature:-55°C ~ 150°C (TJ)