XT25SC40-04
Description
TWEETR 4OHM 100W TOP PORT 87.9DB
DataSheet
XT25SC40-04 PDF
Type:Tweeter
Frequency Range:2.5 kHz ~ 20.0 kHz
Frequency - Self Resonant:1018.45Hz
Impedance:1.291" (32.80mm)