DX25TG49-04
Manufacturer
Vifa (Peerless by Tymphany)
VIGOR # :
Description
DX TWEETER 25MM FERRITE MOTOR
Catalog
Speakers
DataSheet
DX25TG49-04 PDF
Type Description
Series:DX
Package:Bulk
Part Status:Active
Technology:Magnetic
Type:Tweeter
Frequency Range:2.5 kHz ~ 20.0 kHz
Frequency - Self Resonant:684.57Hz