XT25SC50-04
Description
SPEAKER 4OHM 100W TOP PORT 87DB
DataSheet
XT25SC50-04 PDF
Type:Tweeter
Frequency Range:2.5 kHz ~ 20.0 kHz
Frequency - Self Resonant:874.91Hz
Impedance:1.299" (33.00mm)