PLS-65F25AL01-04
Manufacturer
Vifa (Peerless by Tymphany)
VIGOR # :
Description
SPEAKER 4OHM 25W TOP PORT 82.2DB
Catalog
Speakers
DataSheet
PLS-65F25AL01-04 PDF
Type Description
Series:PLS
Package:Bulk
Part Status:Active
Technology:Magnetic
Type:Full Range
Frequency Range:100 Hz ~ 20.0 kHz
Frequency - Self Resonant:112.07Hz
Impedance:1.819" (46.20mm)