BC25SC15-04
Description
SPEAKR 4OHM 100W TOP PORT 89.3DB
DataSheet
BC25SC15-04 PDF
Type:Tweeter
Frequency Range:2.5 kHz ~ 20.0 kHz
Frequency - Self Resonant:1455.04Hz
Impedance:1.163" (29.55mm)