DX25BG60-04
Description
TWEETER 4OHM 80W TOP PORT 91.2DB
DataSheet
DX25BG60-04 PDF
Type:Tweeter
Frequency Range:2.5 kHz ~ 20.0 kHz
Frequency - Self Resonant:415.36Hz
Impedance:2.402" (61.00mm)