SBS-200F35CP01-04
Manufacturer
Vifa (Peerless by Tymphany)
VIGOR # :
Description
SPEAKR 4OHM 200W TOP PORT 84.7DB
Catalog
Speakers
DataSheet
SBS-200F35CP01-04 PDF
Type Description
Series:SBS
Package:Bulk
Part Status:Active
Technology:Magnetic
Type:Subwoofer
Frequency Range:40 Hz ~ 500.0 Hz
Frequency - Self Resonant:40.50Hz
Impedance:4.795" (121.79mm)