XT25SC30-04
Manufacturer
Vifa (Peerless by Tymphany)
VIGOR # :
Description
TWEETR 4OHM 100W TOP PORT 86.8DB
Catalog
Speakers
DataSheet
XT25SC30-04 PDF
Type Description
Series:XT
Package:Bulk
Part Status:Active
Technology:Magnetic
Type:Tweeter
Frequency Range:1 kHz ~ 20.0 kHz
Frequency - Self Resonant:648.81Hz
Impedance:2.262" (57.46mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
NE95W-04
NE95W-04
SPEAKER 4OHM 25W TOP PORT 81.9DB
SPEAKER 16OHM 20MW TOP PORT
XXLS-P835037
XXLS-P835037
SPEAKR 4OHM 120W TOP PORT 86.5DB
FP56-45
FP56-45
PWR XFMR LAMINATED 2.5VA TH
782-06
STAY-PUT FLEXLINE PHONE MNT 6"
CLEANROOM NOTEBOOK 50 PAGE 3X5
XT25SC30-04
XT25SC30-04