
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CM309E |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 14.31818 MHz |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Frequency Tolerance: | ±30ppm |
| Load Capacitance: | 20pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 50 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -10°C ~ 60°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SOJ, 9.60mm pitch |
| Size / Dimension: | 0.461" L x 0.189" W (11.70mm x 4.80mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.146" (3.70mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of CM309E14318180ABKT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 37.4000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 75.0000KHZ 11PF TH
CRYSTAL 32.0000MHZ SERIES SMD
FAN AXIAL 172X51MM 230VAC TERM
LINE FILTER 30A CHASSIS MOUNT
DC DC CONVERTER 24V 1W
CRYSTAL 14.31818MHZ 20PF SMD