
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CS20 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 19.44 MHz |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Frequency Tolerance: | ±30ppm |
| Load Capacitance: | 18pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 50 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -10°C ~ 60°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.457" L x 0.217" W (11.60mm x 5.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.087" (2.20mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of CS20 19.440MABJTR is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 37.4000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 6.1440MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 49.4367MHZ 10PF TH
0603 RED SMD LED
CRYSTAL 19.4400MHZ 18PF SMD
IC MCU 8BIT 64KB OTP 40PDIL
RES CHAS MNT 63.4 OHM 1% 10W