
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CM309E |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 25 MHz |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Frequency Tolerance: | ±50ppm |
| Load Capacitance: | 12pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 40 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -10°C ~ 60°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SOJ, 9.60mm pitch |
| Size / Dimension: | 0.461" L x 0.189" W (11.70mm x 4.80mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.146" (3.70mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of CM309E25000000BBET is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 48.0000MHZ 6PF SMD
CRYSTAL 12.2880MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 7.5000MHZ 18PF SMD
PWR XFMR LAMINATED 36VA TH
PWR XFMR LAMINATED 300VA CHAS MT
CRYSTAL 25.0000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 50.0000MHZ 18PF SMD