
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CM309E |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 50 MHz |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Frequency Tolerance: | ±30ppm |
| Load Capacitance: | 18pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 80 Ohms |
| Operating Mode: | 3rd Overtone |
| Operating Temperature: | -10°C ~ 60°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SOJ, 9.60mm pitch |
| Size / Dimension: | 0.461" L x 0.189" W (11.70mm x 4.80mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.146" (3.70mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of CM309E50000000ABJT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 50.0800MHZ 10PF TH
CRYSTAL 38.4000MHZ 6PF SMD
CRYSTAL 27.0000MHZ 18PF SMD
PWR XFMR LAMINATED 300VA CHAS MT
FAN AXIAL 209X101.3MM 115VAC
LINE FILTER 250VAC 3A CHASS MNT
CRYSTAL 50.0000MHZ 18PF SMD