73G-IVAC240
Manufacturer
Grayhill, Inc.
VIGOR # :
Description
ANALOG INPUT MODULE
Catalog
I/O Relay Modules
DataSheet
73G-IVAC240 PDF
Type Description
Series:73
Package:-
Part Status:Obsolete
Type:Analog Input Module
Color:Blue
Style:G5
Voltage - Input:-
Current - Input:-
Voltage - Output:-
Current - Output:-
Turn On Time:-
Turn Off Time:-
Features:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
G3TC-IAC5A AC/DC 240
G3TC-IAC5A AC/DC 240
AC INPUT MODULE 240V
73G-IV50M
73G-IV50M
ANALOG INPUT MODULE
73G-ITCK
73G-ITCK
8385DGYM3072
8385DGYM3072
MAT TABLE ESD 30"X72" DK GRAY
73G-IVAC240
73G-IVAC240
GTD93035H6013.2-DK(R)
GTD93035H6013.2-DK(R)
DC/DC CONVERTER 13.2V 60W