GPVOU-0.080-01-0816
DataSheet
GPVOU-0.080-01-0816 PDF
Shape:Rectangular
Outline:406.40mm x 203.20mm
Thickness:0.0800" (2.032mm)
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:1.3W/m-K