GPVOU-0.100-01-0816
DataSheet
GPVOU-0.100-01-0816 PDF
Shape:Rectangular
Outline:406.40mm x 203.20mm
Thickness:0.100" (2.54mm)
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:1.3W/m-K