GPVOU-0.040-01-0816
DataSheet
GPVOU-0.040-01-0816 PDF
Shape:Rectangular
Outline:406.40mm x 203.20mm
Thickness:0.0400" (1.016mm)
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:1.3W/m-K