W7CF128M1XA-H20PD-001.A3
Manufacturer
Wintec Industries
VIGOR # :
Description
MEM CARD COMPACTFLASH 128MB SLC
Catalog
Memory Cards
DataSheet
W7CF128M1XA-H20PD-001.A3 PDF
Type Description
Series:H2
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Memory Type:CompactFlash®
Memory Size:128MB
Speed:-
Technology:SLC
Operating Temperature:0°C ~ 70°C
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
AP-ISD004GIA-1ATM
AP-ISD004GIA-1ATM
MEMORY CARD SDHC 4GB CLASS 6 MLC
RP-SMLF64DA1
RP-SMLF64DA1
MEM CARD MICROSDHC 64GB UHS TLC
APCFA032GBAN-WDTM
APCFA032GBAN-WDTM
MEM CARD CFAST 32GB CLASS 10 MLC
500R07S8R2BV4T
500R07S8R2BV4T
CAP CER 8.2PF 50V C0G/NP0 0402
WLS15XGR0920DSQP
WLS15XGR0920DSQP
DUAL COLOR LIGHT STRIP 920MM
W7CF128M1XA-H20PD-001.A3
W7CF128M1XA-H20PD-001.A3
7105K12ZBE
7105K12ZBE
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V