WD3SE01GX809-1333L-PG
Description
MODULE DDR3 SDRAM 1GB 204SOUDIMM
DataSheet
WD3SE01GX809-1333L-PG PDF
Memory Type:DDR3 SDRAM
Memory Size:1GB
Speed:1.333GHz
Package / Case:204-SO-UDIMM
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
MT8LSDT3264AY-13ED2
MT8LSDT3264AY-13ED2
MODULE SDRAM 256MB 168UDIMM
MT16HTF12864AY-53ED4
MT16HTF12864AY-53ED4
MODULE DDR2 SDRAM 1GB 240UDIMM
SFUI16GBJ1BP2MT-C-QT-231-STD
SFUI16GBJ1BP2MT-C-QT-231-STD
MODULE FLASH NAND SLC 1GB
STTH1R04UY
STTH1R04UY
DIODE GEN PURP 400V 1A SMB