RPST24-100-320
Description
REMOTEPRO 24V 50W CONTINUOUS REM
DataSheet
RPST24-100-320 PDF
Type Description
Series:RPST RemotePro®
Package:Box
Part Status:Obsolete
Power (Watts) - Max:320 W
Current @ Pmpp:-
Voltage @ Pmpp:24 V
Voltage - Open Circuit:-
Operating Temperature:-30°C ~ 60°C
Package / Case:Cells
Size / Dimension:67.323" L x 52.441" W (1710.00mm x 1332.00mm)