RPSTL12M-200-160
Description
REMOTEPRO 12V 40W CONTINUOUS REM
DataSheet
RPSTL12M-200-160 PDF
Type Description
Series:RPSTLxxM RemotePro®
Package:Box
Part Status:Obsolete
Power (Watts) - Max:160 W
Current @ Pmpp:-
Voltage @ Pmpp:12 V
Voltage - Open Circuit:-
Operating Temperature:-30°C ~ 60°C