RPST12M-200-160
Description
REMOTEPRO 12V 40W CONTINUOUS REM
DataSheet
RPST12M-200-160 PDF
Type Description
Series:RPSTxxM RemotePro®
Package:Box
Part Status:Obsolete
Power (Watts) - Max:160 W
Current @ Pmpp:-
Voltage @ Pmpp:12 V
Voltage - Open Circuit:-
Operating Temperature:-30°C ~ 60°C
Package / Case:Cells
Size / Dimension:67.323" L x 26.220" W (1710.00mm x 666.00mm)