RPSTL48M-100-1300
Description
REMOTEPRO LOW SUN 48V 100W CONTI
DataSheet
RPSTL48M-100-1300 PDF
Type Description
Series:RPSTLxxM RemotePro®
Package:Box
Part Status:Obsolete
Power (Watts) - Max:1.3 kW
Current @ Pmpp:-
Voltage @ Pmpp:48 V
Voltage - Open Circuit:-
Operating Temperature:-30°C ~ 60°C
Package / Case:Cells
Size / Dimension:132.000" L x 79.000" W (3352.80mm x 2006.60mm)