I1730-FLEX6000/3PK
Description
IFLEXI 6000A 36 IN 3PK
DataSheet
I1730-FLEX6000/3PK PDF
Type:Current Meter, Clamp/Probe (Add On)
Specifications:Measures AC Current to 6000A, BNC Interface
Ratings:CAT III 1000V, CAT IV 600V