I1730-FLEX3000
Description
FLUKE-1730 IFLEXI 3000A 24"
DataSheet
I1730-FLEX3000 PDF
Type:Current Meter, Clamp/Probe (Add On)
Specifications:Measures AC Current to 3000A, BNC Interface
Ratings:CAT III 1000V, CAT IV 600V