S34ML04G200TFB000
Description
IC FLASH 4G PARALLEL 48TSOP I
DataSheet
S34ML04G200TFB000 PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Part Status:Active
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
MT46H64M16LFCK-5 IT:A
MT46H64M16LFCK-5 IT:A
IC DRAM 1GBIT PARALLEL 60VFBGA
709089L12PF8
709089L12PF8
MT29F16G08AFABAWP:B
MT29F16G08AFABAWP:B
IC FLSH 16GBIT PARALLEL 48TSOP I
GMLB-100505-0120Y-SJ-RU
GMLB-100505-0120Y-SJ-RU
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
MGDSI-204-H-C
MGDSI-204-H-C
DC DC CONVERTER 5V 200W