AT25SF321-SHD-B
Description
IC FLASH 32MBIT SPI 104MHZ 8SOIC
DataSheet
AT25SF321-SHD-B PDF
Type Description
Series:-
Package:Tube
Part Status:Obsolete
Technology:FLASH
Memory Size:32Mb (4M x 8)
Memory Interface:SPI
Clock Frequency:104 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:5µs, 5ms
Access Time:-
Voltage - Supply:2.5V ~ 3.6V
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C (TC)
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)