UPS-ST12-50
Description
UPSPRO 120W 600VA, 12VDC REGULAT
DataSheet
UPS-ST12-50 PDF
Package:Box
Part Status:Obsolete
Type:Standby (No Regulation)
Voltage - Input:120VAC, 240VAC
Applications:General Purpose, Industrial Control
Form:Chassis Mount
Power - Rated:120W
AC Outlets:-
Backup Time - Max Load:-
Media Lines Protected:-
Voltage - Output:12V
Approval Agency:-
Size / Dimension:24.016" L x 15.000" W (610.00mm x 381.00mm)
Height:14.016" (356.00mm)