G81-1800HAU
Manufacturer
Cherry Americas
VIGOR # :
Description
KEYBOARD 101 KEY COMPACT AT
Catalog
Keyboards
DataSheet
G81-1800HAU PDF
Type Description
Series:G81-1800
Package:-
Part Status:Obsolete
Type:Keyboard
Number of Keys:101
Interface:PS/2, USB
Features:Compact
Color:-
Size / Dimension:15.940" L x 7.090" W x 1.730" H (405.00mm x 180.00mm x 44.00mm)