G81-1800LPAUS-2
Description
KEYBOARD BLACK PS/2 16" 101KEYS
DataSheet
G81-1800LPAUS-2 PDF
Type Description
Series:G81-1800
Package:Box
Part Status:Obsolete
Type:Keyboard
Number of Keys:101
Interface:PS/2
Features:-
Color:Black
Size / Dimension:15.940" L x 7.090" W x 1.730" H (405.00mm x 180.00mm x 44.00mm)