SK-2271A-USER
Manufacturer
Fluke Electronics
VIGOR # :
Description
SEAL KIT FOR 2271A USER
Catalog
Unclassified
DataSheet
SK-2271A-USER PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
NYB25-21181
NYB25-21181
BOX I5 4GB W732 32GBSSD RS232
E3T-ST22MF 2M
E3T-ST22MF 2M
300MM IR T-BEAM D/ON NPN
A22NL-RPM-TGA-P102-GC
A22NL-RPM-TGA-P102-GC
PSHINPRJ MTL BZL GREN 1 NO/NC
MTE1081C
MTE1081C
EMITTER IR 810NM 60MA RADIAL
WTL-34
WTL-34
WALL PLATE LEVEL 4 GANG
SK-2271A-USER
SK-2271A-USER
SEAL KIT FOR 2271A USER