SCP102D24X-C02
Description
100WX2 4OUT 24V EXT ENV GRD PS
DataSheet
SCP102D24X-C02 PDF
Number of Outputs:1
Voltage - Input:85 ~ 264 VAC, 100 ~ 353 VDC
Voltage - Output 1:24V
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):7.6A
Efficiency:-
Operating Temperature:-25°C ~ 70°C (With Derating)
Features:IP67, Universal Input
Mounting Type:Chassis Mount
Size / Dimension:7.00" L x 3.27" W x 4.73" H (177.8mm x 83.1mm x 120.1mm)
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
VI-NFL-IM
VI-NFL-IM
VI-NFL-IM 28V 600W FLATPAC